Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Tanemura-sensei animated series ^^

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
crazy_little_crow
Неко Студент
Неко Студент
crazy_little_crow


Брой мнения : 234
Registration date : 17.10.2007

Tanemura-sensei animated series ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Tanemura-sensei animated series ^^   Tanemura-sensei animated series ^^ Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 10:39 am

Представям ви накратко анимираните неща на Арина -сенсей..
може да сте пропуснали нещо... и сега ще си го наваксате

Може да ги коментирате-харесват ли ви !? или не
маркирайте спойлерите ;)

Time Stranger Kyoko
Tanemura-sensei animated series ^^ Kyoko_hemsida
Type OVA, 1 episode
Year 01.01.2001

Kyoko иска да води нормален живот... но това е невъзможно защото
е принцеса.Баща и предлага да събуди сестра-близначката си Юи и
тя да заеме мястото и .Но за да я събуди трябва да събере 12 камъка
и хората които ги контролират.Kyoko контролира един от тях-този на
времето ...и пътуването започва


Kamikaze Kaitou Jeanne
Tanemura-sensei animated series ^^ Jeanne

Заглавие: Екшън, Приключенски, Комедия, Драма, Фанстастика,Романc
Тип: TV
Епизоди: 44
Тъй като наближава края на века, агентите на Бог и тези на Дявола се надпреварват за власт. Дявола се приготвя като слага демони във великолепни произведения на изкуството, с цел да привлече нищо неочакващите хора да ги пазят. Всичко зависи от Kaitou Jeanne, превъплъщението от Джийни Дарц и нейния ангел пазител Fin Fish ,които трябва да затворят някъде демоните и да спрат техния акт на взимане на невинни души . През деня, Джийни е гимнзаиялна ученичка - Марон, която заедно с нейните приятели Мияко (детектив,чиято мечта е да хване Джийни) и Чиаки(който също преследва Джийни, Каитоу Синбад) се опитват да изкарат до следващия ден...


Full Moon wo Sagashite
Tanemura-sensei animated series ^^ Fullmooncast
Type TV Series, 52 episodes
Year 06.04.2002 till 29.03.2003

Младата Mitsuki обича да пее и иска да стане поп звезда.За съжаление тумор в търлото и попречва да осъществи мечтата си.Но тогава се появяват двама "бога на смърта" които временно спират болеста и и помагат да усъществи мечтата си.Но Митсуки ще има само още една година живот....
Върнете се в началото Go down
tenshi
Неко Админ
Неко Админ
tenshi


Брой мнения : 314
Age : 33
Location : Враца
Registration date : 07.10.2007

Tanemura-sensei animated series ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tanemura-sensei animated series ^^   Tanemura-sensei animated series ^^ Icon_minitimeПет Ное 09, 2007 9:40 am

Така... ако честно трябва да кажа, за мен най-доброто от анимираните версии на мангите на Ариначи е Жан, макар че и тя си има известни куроси. Но да карам под ред:

Time Stranger Kyoko - ова от един епизод, който за мен е тотален провал и по никакъв начин не може да се сравнява с мангата. Не стига, че анимацията е ужасна, ами и историята е правена по един от спешълите и нашите главни герои се появяват за секунди в началото. Много съжалявам, че го казвам, ама овата наистина ме разочарова...

Full Moon wo Sagashite - брей, ама защо тия, които правят аниметата на Арина, не рисуват като хората?! :suspect: Много се дразня, че с тоя арт провалят анимето. Явно никой не може да рисува като Арина-сенсей ^^ Така, не съм гледала цялото аниме и причината може би е самия арт. Но доколкото гледах имаше промени и отклонения от мангата особено на самия край, който така и не разбрах... Е, може би, защото не съм гледала останалите междинните серии... Но ми се искаше да завърши като в мангата. Но анимето си има и добра черта - ост-а. Има много хубави песнички, които обожавам. (тука усещам как Пърпи и Сеси ще ме изкритикуват, защото знам, че те харесват анимето, ама какво да се прави...)

Kamikaze kaitou Jeanne - е, според мен това е най-добрата анимирана версия на мангите на Ариначи, макар че и тук има отклонения от историята, които на места ме дразнят, а и арта не е перфектен, но определено е най-доброто аниме от досега изброените. А пък и то ми е първото, така че него много си го обичам и си ми е присърце.

И това е моето скромно мнение. Като обобщение бих казала, че никой не може да пресъздаде всичките чувства и емоции, които струят от мангите на Арина. Тя просто е прекалено уникална. А ако случайно анимират и СДК и още по-случайно някой успее да достигне нивото на Ариначи, ще му сваля шапка! Но дотогава ще почакам :D
Върнете се в началото Go down
http://sdc-bg.com
Purple
Неко Музикант
Неко Музикант
Purple


Брой мнения : 331
Age : 100
Location : ~Sky~ и ако на някой му скимне да ме свали оттам...
Registration date : 12.10.2007

Tanemura-sensei animated series ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tanemura-sensei animated series ^^   Tanemura-sensei animated series ^^ Icon_minitimeПет Ное 09, 2007 3:56 pm

Охохо, маме, позна, че не съм съгласна :!:

Full Moon wo Sagashite... Ще цитирам Крей: аз не го харесвам, аз не го обичам, аз го обожавам! Арта въобще не го гледайте. Има някои епизоди просто, които са прекалееено интересни, а липсват в мангата... например 15 така и не го забелязах досега. Промените в края наистина ми харесаха с това цвете, макар че беше леко странна развръзката с Мероко... Знам къде е тайната на магията на Арина: тя развива историята на всички герои в мангите си, докато в аниметата по тях е развита историята само на главната героиня...
Същата работа и в Kamikaze Kaitou Jeanne. На мен също ми е първото и много го обичам, обаче края просто ме разби... :shock: Как можаха да го оставят така!? :suspect: Ще ги о-трепя... :evil:
Time Stranger Kyoko ова-та ми хареса... донякъде. Кажи-речи е направена допълнително към мангата... А защо Сакатаки и Хизуки са чернокожи, за Бога!? :affraid: :affraid: :affraid:

Така де, това ми е мнението. :geek:
Върнете се в началото Go down
http://springblossoms.hit.bg
Sponsored content





Tanemura-sensei animated series ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tanemura-sensei animated series ^^   Tanemura-sensei animated series ^^ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Tanemura-sensei animated series ^^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: End Area :: Кошче-
Идете на: