Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 [одобрено]Black Cat

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
aoko1412
Неко Студент
Неко Студент
aoko1412


Брой мнения : 254
Age : 32
Location : In The Middle Of Nowhere
Registration date : 05.11.2007

[одобрено]Black Cat Empty
ПисанеЗаглавие: [одобрено]Black Cat   [одобрено]Black Cat Icon_minitimeСря Ное 21, 2007 1:55 pm

Black Cat

автор: Yabuki Kentaro

[одобрено]Black Cat 1124100782

Хммм~ тази манга ми се очерта като една от най-любимите ми~ Със своите 20 тома е завършена една от най-интересните истории, които съм чела.

Накратко: хубав стил, изпипана история, отличителни герои...

За мангата:

Главният герой, Train Heartnet, е бивш наемен убиец от организацията "Chronos Numbers", известен с прозвището Black Cat. Сега работи, заедно с партньора си Sven Volfied(май така му беше фамилията), като ловец на глави. Колкото и да се стреми да избяга от миналото си, Train не успява и е принуден да си разчиства сметките със свои стари "приятели", за да може най-после да почне начисто нов живот. Дали ще успее? Това единствено ще го разберете, след като прочетете мангата~
Иначе го препоръчвам на всички...Историята е, да кажем, многопластова, има за всекиго по нещо. А у някои герои ще намерите и нещичко от себе си (при мен се оказа любовта към млечните продукти...XD)

Одобрено (отново) от Ея-чан :lol!:

ПП: Още не съм намерила подходяща картинка...така че, засега се надявам, че няма да се нервите на тази... :roll:
ПП2: Да, мангата има и аниме, което обаче се отличава доста от оригинала, а пък стила и цветовете, които са избрани за героите, са просто отвратителни.

Plama_chan: Сложих друга картинка! Не се сдържах, гомен!
Върнете се в началото Go down
Purple
Неко Музикант
Неко Музикант
Purple


Брой мнения : 331
Age : 100
Location : ~Sky~ и ако на някой му скимне да ме свали оттам...
Registration date : 12.10.2007

[одобрено]Black Cat Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [одобрено]Black Cat   [одобрено]Black Cat Icon_minitimeСря Ное 21, 2007 5:15 pm

Тая манга е една от малкото, които братовчедка ми има в списъка си, а аз не :suspect: Бих се радвала да я прочета на БГ :lol!:
Върнете се в началото Go down
http://springblossoms.hit.bg
Plama_chan
Неко Админ
Неко Админ
Plama_chan


Брой мнения : 256
Age : 34
Location : София
Registration date : 05.10.2007

[одобрено]Black Cat Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [одобрено]Black Cat   [одобрено]Black Cat Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 12:44 am

Проекта е одобрен! Да ми мине мързела и ще го преместя в бъдещи заедно с останалите.
Върнете се в началото Go down
http://sdc-bg.com
aoko1412
Неко Студент
Неко Студент
aoko1412


Брой мнения : 254
Age : 32
Location : In The Middle Of Nowhere
Registration date : 05.11.2007

[одобрено]Black Cat Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [одобрено]Black Cat   [одобрено]Black Cat Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 12:48 am

Мерси много, че го одобряваш, и че смени снимката~ :lol!:
Върнете се в началото Go down
samara
Неко Ученик
Неко Ученик
samara


Брой мнения : 58
Registration date : 18.10.2007

[одобрено]Black Cat Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [одобрено]Black Cat   [одобрено]Black Cat Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 10:21 pm

Ще превеждате Black cat!!!!!!!!!!!!!! :shock: Супер! 8) :cheers: Леле, няма търпение, това е една от най-любимите ми манги, ще бъде много готино да я чета на български и ви пожелавам успех, когато я започнете и стигнете да превода ;)

П.С. Най-странното е, че въпреки всичко, което има в тази история, на равно с нея харесвам и другата творба на автора, която май е и първата му - Yamato Gensouki. Има доста прилики с Black cat, но също така и е тотално различна.... все още се дразня, че мангаката я е отрязал и завършил по такъв начин..... не го е срам :P
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





[одобрено]Black Cat Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [одобрено]Black Cat   [одобрено]Black Cat Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
[одобрено]Black Cat
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: End Area :: Кошче-
Идете на: