Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Бъдещи проекти / Настоящи проекти - екипи за работа

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Plama_chan
Неко Админ
Неко Админ
Plama_chan


Брой мнения : 256
Age : 34
Location : София
Registration date : 05.10.2007

Бъдещи проекти / Настоящи проекти - екипи за работа Empty
ПисанеЗаглавие: Бъдещи проекти / Настоящи проекти - екипи за работа   Бъдещи проекти / Настоящи проекти - екипи за работа Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 1:28 am

БЪДЕЩИ ПРОЕКТИ написа:

Бъдещи проекти / Настоящи проекти - екипи за работа 2008-01-19_015152

НАСТОЯЩИ ПРОЕКТИ написа:

Бъдещи проекти / Настоящи проекти - екипи за работа 2008-01-19_015212


Последната промяна е направена от на Пон Яну 21, 2008 1:56 am; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
http://sdc-bg.com
tenshi
Неко Админ
Неко Админ
tenshi


Брой мнения : 314
Age : 33
Location : Враца
Registration date : 07.10.2007

Бъдещи проекти / Настоящи проекти - екипи за работа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещи проекти / Настоящи проекти - екипи за работа   Бъдещи проекти / Настоящи проекти - екипи за работа Icon_minitimeПет Яну 18, 2008 1:10 am

Така... всички можете да забележите промяната в екипите на някои от вече разпределените проекти. Причините мисля са ясни и това не е мястото, където да ги обсъждаме, но ако някой има въпрос, винаги може да си обърне към мен.

Ами, да започна с разясняванията за бъдещите:
1. Сменен е редакторът на Алхимиците - поста поема Ао-чан, тъй като знам, че обича мангата и мисля, че добре ще се справи със задачата.
2. Временно са махнати постовете на редакцията и оформлението на Girl Got Game / Power! В близките дни ще говоря със заемащите постовете и ще разясним нещата.
3. Същата работа е и с Watashi no Ookami-san.
4. Като допълнителен редактор на Тсубасата се включва и моя милост.
5. Редакторът на Холик е сменен, позицията в момента заемам отново аз.
6. На непопълнените до сега места: Бобо взема редакциите на Koi ni Ochita Ouji-sama и Toraware no Minoue, а аз поемам оформлението на Toraware no Minoue.

За новите проекти:
1. Black Cat - редакцията за Бобо, а оформлението за Лъчо, защото и без това той има малко проекти.
2. Blood Hound - Ао - превежда, Бобо - редактира, модератор се търси.
3. Briliant Magic - Сеси е одобрена за преводач и модератор, а Бобо ще поеме редакцията.
4. Karin - като цяло кандидатурите са одобрени, само дето сложихме и Ао за редактор, тъй като каза, че може да запълни местата за екипите.
5. Magic Kaitou - кандидатурите са одобрени, но се търси редактор.
6. Moon of one sided love - отново желанията са изпълнени и Ао е поставена за редакция.
7. Tale of Symphonia - Пърпи е одобрена и за двата поста, но редакцията мисля, че ще е по-подходяща за Ао-чан, защото тя обича повече шоунена, а и без това доста шоуджо й дадохме *крие се под бюрото*
8. Tokyo Mew Mew - кандидатурите са одобрени.

Дриймс, знам, че изяви желание на редактираш Black Cat, но все още не мисля, че си готова за редактор, може би по-натам.

За настоящите:
Ми, като цяло всичко си е същото. Изключение прави премахването на Куклата от списъка, защото е завършена.


И за финал... Знам, че на някои места произволно сме слагали хора на разни позиции и ако те НЕ са съгласни по каквото и да било причина, моля, да ми съобщят и веднага променяме. Не искам по проектите да се работи с нежелание, а още по-малко да натрапваме разни длъжности на колегите си.

П.С. За Пауър и Ооками-сан ще говоря с Пърпи и Бобо по скайпа, така че това може да не се обсъжда тук за сега и да не се правят прибързани кандидатури!

ЕДИТ: След разговор с Лъчо той пожела да го махнем от позицията на втори модератор на Кошницата и поема оформлението само на Котката. А най-вероятно старият екип на Ооками-сан ще се запази. Списъкът ще бъде ъпдейтнат по-късно от Плама!
Върнете се в началото Go down
http://sdc-bg.com
 
Бъдещи проекти / Настоящи проекти - екипи за работа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: End Area :: Кошче-
Идете на: