Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ~ Code Geass Hangyaku no Lelouch ~

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
crazy_little_crow
Неко Студент
Неко Студент
crazy_little_crow


Брой мнения : 234
Registration date : 17.10.2007

~ Code Geass Hangyaku no Lelouch ~ Empty
ПисанеЗаглавие: ~ Code Geass Hangyaku no Lelouch ~   ~ Code Geass Hangyaku no Lelouch ~ Icon_minitimeСря Дек 19, 2007 11:03 am

Анимето което ми остави най-много впечатлиния от "06 год
Всичките му герои изперкаха -всичките са някакви готини ~

Мангата излиза в момента и е разделена на три
Code Geass: Hangyaku no Lelouch,Code Geass: Knightmare of Nunnally и Code Geass: Suzaku of the Counterattack
Понеже от мангите е преведно страшно малко засега нямам впечатления от нея

~ Code Geass Hangyaku no Lelouch ~ D21202a54a5bf43c56420dbis6
Анимето е разкошно- арта е невероятен ,а историята е толкова зарибяваща
чакам с нетърпение вторият сезон,защото първият свършва на най-напрегнатият момент
Жанрове: Action, Mecha
Брой епове - 25
От ляво на дясно: Сузаку ,Юфи , СС и Люлю
Върнете се в началото Go down
Plama_chan
Неко Админ
Неко Админ
Plama_chan


Брой мнения : 256
Age : 34
Location : София
Registration date : 05.10.2007

~ Code Geass Hangyaku no Lelouch ~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~ Code Geass Hangyaku no Lelouch ~   ~ Code Geass Hangyaku no Lelouch ~ Icon_minitimeПет Дек 21, 2007 12:06 am

Анимето е с една дума - страшно! Страшно, страшно, ама не съм го догледала още (не ме убивайте, просто липса на време), затова избягвам да пиша много, много в теми относно него, но ще наваксам с гледането, някога. Засега ще кажа само, че Лулу е невероятен образ!

Клеми, как можа да го кръстиш Люлю? *хахаха* Верно, че и Лулу е странно, ама Люлю. Чак се насълзих от смях! *бърше сълзичка* Не му запомних името на тоя човек и това е! Люлю! *Хахаха*
(Съжалявам на момента ми стана доста смешно!)
Върнете се в началото Go down
http://sdc-bg.com
tenshi
Неко Админ
Неко Админ
tenshi


Брой мнения : 314
Age : 33
Location : Враца
Registration date : 07.10.2007

~ Code Geass Hangyaku no Lelouch ~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~ Code Geass Hangyaku no Lelouch ~   ~ Code Geass Hangyaku no Lelouch ~ Icon_minitimeПет Дек 21, 2007 9:23 pm

Ауу... от доста време се канех и в новия форум да пусна тема за анимето, обаче все не ми оставаше време... Та малко ще се преповторя с поста си в стария форум, но...

Като цяло анимето е едно от най-добрите, които съм гледала и личен мой фаворит. Историята и арта са много хубави (хехе, все пак героите са рисувани от CLAMP) и като цяло идеята за анимето е много добра. Това, че в центъра на събията не е безгрешния герой е много добра и интригуваща, което поставя на преден план темата "Човешко е да грешиш, но колко можеш да простиш и забравиш?" От една страна това е доста интересно като цяло, тъй като се замисляш над това дали би простил някаква грешка на ближния и до къде би стигнал в преследването на идеала си, а също така има ли някаква граница, която не бива да бъде прекрачвана в методите, които се използват за постигането на целта си.

Lelouch най ми допада като герой и напълно разбирам ненавистта му към Британия. Много ми харесва това, че прави и невъзможното, за да защити сестра си, но понякога методите му са доста грубички, че даже и брутални особено към последните серии за първия сезон. От друга страна седи най-добрият приятел на Lelouch - Suzaku, който смята, че може с мирни средства да промени империята, но сам влиза в смъртоносни битки и убива хора, за да спаси управиците на Британия, а и идеята му, че ако битките престанат всичко ще се оправи, е малко наивна. Май в това аниме няма напълно невинни хора, може би само Нанали е най-непорочното създание, неразбиращо какво става около нея и живеееща в измисления от брат й свят.

Колкото до края на първия сезон, мда, завършва на най-интригуващото място и нямам търпение да видя и втория сезон и развръзката.
Върнете се в началото Go down
http://sdc-bg.com
Sponsored content





~ Code Geass Hangyaku no Lelouch ~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~ Code Geass Hangyaku no Lelouch ~   ~ Code Geass Hangyaku no Lelouch ~ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
~ Code Geass Hangyaku no Lelouch ~
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: End Area :: Кошче-
Идете на: