Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 едно малко предложение

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pafkata
Неко Начинаещ
Неко Начинаещ



Брой мнения : 1
Registration date : 05.01.2008

едно малко предложение Empty
ПисанеЗаглавие: едно малко предложение   едно малко предложение Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 4:26 pm

не знам точно как да почна аамаа много се радвам че има хора които прежевдат манга на български :) и се пак вече почвам да се дразня защото ако се саберат повече от 2ма човека да превеждат и си правят собствен форум .... което е глупаво шото след максимум 3-4 месеца форума а и саита ше почне да умира.... най-много да останат даунлоуд фаиловете само едно предложение примерно в manga-kun.com според моето лично мнение има най-богата колекция от преведена манга :) та що не си пишете с маик и да се обедините или нещо от сорта моля ви се шото иначе и вие ще умирате като тях в момента само че те са имали много повече абонати от колкото вие ще имате някога ... така че ако се обедините тва си е крачка на пред както и тях така и вас ви манерих савсем случаино.... шото ако сички такива форумчета се обедините ще сте много силни и ще привличате много нови потребители вместо да отказсвате старите ... и сички да си четеме мангата на англииски испански или да гледаме умно картинктие с японски натписи ..... и на никои да не му пука искам само да кажа че никои не ме е накарал да напиша тва нещо и ако в манга-кун разберат сигорно ще ме бамнат но се пак ... та тва исках да ви предложа :) дано да стане както аз си мисля и да сте по брутални и от animes-bg.com :) стискам палци шото е глупаво анимето да има повече фенове и то много повече като анимето се прави по мангата.....
Върнете се в началото Go down
Sesilia-chan
Неко Музикант
Неко Музикант
Sesilia-chan


Брой мнения : 614
Age : 30
Location : In your mind
Registration date : 11.10.2007

едно малко предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: едно малко предложение   едно малко предложение Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 5:05 pm

Такам, мойто момче...От къде да започна?


  1. Форума и сайта си ги има от както главната админка(Plama_chan) е решила, че ще заеме с превод.
  2. Не знам от къде ги имаш тея данни за 3-4 месеца, ама да ти кажа мина се 1 година и никой не е умрял за сега ;)
  3. Защо да е глупава идеята за създаване на форум, след като сме се заели с някакво сериозно начинание? Хората си пишат коментари, цъкат си, до колкото знам на никого не пречи?
  4. Мисля, че (а аз не съм добре позната със сайта) манга-кун са мноооооооого мноого отпреди нас. Както споменах ние скоро навършихме 1 година. За една година смея да твърдя, че има доста неща на лице и по които се работи. Има и потребители от манга-кун регнати тук, като съдя по разказите им и като гледах наскоро форума, всеки се захваща с нещо и на своя глава си го прави. Няма екипи, няма нищо, братчее. Това им е главната грешка. А и за да запустее един форум/сайт може би работи прекалено мудно? А като съдя по това как бързо се разраства екипа ни и с каква скорост работим, май не ни очаква скоро смъртта :no:
  5. Не го знам кой е тоя Майк филанкишията (не ми и трябва де), не знам кой си ти, не ме интересува той ли те е накарал да го пишеш или не. Обаче ти май като разгледаш форума и сайта и като видиш колко потребители има веднага преценяваш дали ще успее, така ли? Мислиш, че замираме!? Та това е смешно, моля ти се :lol: . Не само, че постоянно получаваме похвали и анимес ни предложиха помощта си, но и до сега не сме се оплакали, нали така? :)
  6. За абонатите - "от колкото вие ще имате някога..." Хайде, хайде.. сега да не се окаже, че си ходил при баба Ванга!? :shock: От къде си толкова сигурен? Ние сме още в разцвета си, така че факта, че имаме толкова потребители на нас си ни харесва. Мога да ти кажа, че успеха на един форум не зависи само от голямата бройка на потребителите му.
  7. И без твоите съвети ще минем моето момче, както виждам ти ИЗОБЩО не си запознат как стоят нещата и градиш мнение на илюзии :| Админките, ако мислеха като теб, мислиш ли, че не биха предприели нещо до сега?!? Може форума да ти се струва бавен и заспал, но ако поне познаваше админките, щеше да знаеш с кого си имаш работа.
  8. Нямам представа дали също си запознат с анимес-бг, или пак имаш повърхностна представа, за да казваш дали са брутални. Аз мисля, че са си доста популярни и много хора им завиждат, поради този факт ;) Първо опознай всички хора и тогава съди.
  9. Всеки си има различни интереси и мнение, според мен анимето и мангата са еднакво добри, но ако човек сам си преценява дали да чете или да гледа.
  10. Това е последното (ее, отърва се от мен, пак с малко де...) образовай се малко, бе. Прочети няколко книжки :study: , научи как се пише. Честно казано, на едно място хич не ти разбрах думата, а когато човек пише мнение, първо трябва да помисли, за да му обърнат внимание на приказките, нали така? ;) А и ти май си гледал повече анименца, отколкото си чел манги? Тогава поне щеше да знаеш как се пише :|
Моят съвет е : Първо се научи как да пишеш и след това изразявай мнение, за да не се получават гафове и трагични ситуации. Стискам палци :P
Върнете се в началото Go down
http://www.xanadu.hit.bg
Plama_chan
Неко Админ
Неко Админ
Plama_chan


Брой мнения : 256
Age : 34
Location : София
Registration date : 05.10.2007

едно малко предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: едно малко предложение   едно малко предложение Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 5:54 pm

Мой човек, само две думи - ключ и кофа! С неграмотни хора, не се занимаваме!
Върнете се в началото Go down
http://sdc-bg.com
Sponsored content





едно малко предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: едно малко предложение   едно малко предложение Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
едно малко предложение
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: End Area :: Кошче-
Идете на: